Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.02.15, 23:51   #3
Sevda
Dönersen Islık Çal..

Sevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 784
Ettiği Teşekkür: 28192
Aldığı Teşekkür: 33967
Rep Derecesi : Sevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Çanakkale Zaferi'ni Kutlamak Yasaklandı!

Biraz önce haberlerde gördüm; Şırnak Cizre'de apo teröristine özgürlük mitingi yapılmış. Hoş; ilk kez yapılmıyor, serbest bırakılacağı ilk kez dile getirilmiyor, sadece milletin kıvama gelmesi bekleniyor. Herneyse; teröristbaşının özgürlüğü için pkklı terörist peşmergelerin yüzlerini kapatıp höykürmesine izin var, ama Çanakkale Kutlamalarına Türk halkının katılması YASAK. Breh breh, bizim koyunlar kıl olmaya zaten meraklı onların ses çıkarmasını beklemem, fakat şu durum için yumruğunu masaya vuracak Cumhuriyetin onurlu bir savcısı bile kalmamış memlekette, yazıklar olsun.

Binbir koyu, kötü sözü şuraya sıralayabilmeyi ne kadar isterdim ama olmuyor işte. Nefret ettim bu ülkenin saçma sapan hallerinden.
Sevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Sevda'in Mesajına Teşekkür Etti.