Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.02.15, 12:16   #2
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21541
Aldığı Teşekkür: 11270
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Tekme Tokat Güvenlik Yasası!.. | Mehmet Türker

Seviye, standart, çelebi davranış yokluğu, özellikle ve çoğunlukla Akp çoğunluk vekillerinde var olanlar. Olanları tenzih ederiz. Ve fakat şunları da burada iki satır yazmadan geçemeyiz. Kimsenin dini inançlarını, ibadet şekillerini sorgulamak asla haddimiz değildir ve yine bir fakat, bu adamlar Müslümanım diyor, eğer bu adamlar Müslüman ise ben elhamdülillah Müslümanım diyorum, bu adamlara baktığımda ya ben Müslüman değilim yada bu adamlar Müslüman değil deme hakkını kendimde görüyorum. Bir taraftan adamların tavır davranış ve uygulamalarına bakıyorum, bir taraftan mensubu olduğum İslam dini kriterlerine bakıyorum, adamlarda Müslümanlık ile bir ilinti emare kuramıyorum.