Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.02.15, 10:41   #6
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1431
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32418
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Star Gazetesi Uçtu " Sümeyye Erdoğan'a Suikast Emri "

Yok yani düşünüyorum düşünüyorum..

Yani ben akp'li bir eleman olsam şu haberi gördükten sonra da koca bir "hasi..tir be rıfat abi" çekerim.

Koyun felan deyince kızıyorlar. E kardeşim bu habere bizim gibi adamlar zaten mal gibi inanmazda yok yani inananları mal yerine koyuyor açık açık. Diyorlar ki siz gerizekalısınız bunuda yersiniz nede olsa diyor..

Resmen yüzde 50'nin zeka seviyesiyle oynamak gibi birşey.. Hakaret gibi gelirdi ben akpli olsam bu haber valla.. Hadi haberin gerçek olduğunu düşünelim..

Sümeyye kim lan? kim bu sümeyye biri bana açıklasın. Mit ajanımı yada müsteşarmıdır nedir felan.. Mühendismi yada? hiçbiri değil.. Malum şahsın sevgili kızı olmaktan başka bir değeri yok bu ülkede. Suikastler benim bildiğim doğru hedefi öldürmek için yapılırlar. Malum şahsın kendisini dururken kızını öldürerek ne yapsınlar? ellerine ne geçecek hiçbirşey..

Aslında cemaat arkalarındayken böyle haberler yapmıyordular. Ne zaman cemaat arkalarından çıktı ortam IQ seviyesi tek hanede gezen adamların eline kaldı. Kabataşdan sonra harbiden zurnanın zırt dediği yerde bu haber..

Bu haberi yazan kafayıda ayrıca alkışlıyorum. Ha içtiği şeyden bende istiyorum. Liseli ergenler gibi iki adamın konuşmasını yazması ayrı bir saçmalık. Hadi yazıyorsun kurguluyorsun bari işin içine ciddiyet kat. "Oha suikast mi yapıcaz xd xd" tarzında yorum nedir allasen kimsede demez mi aga bu nedir diye. "İsrail ve amerikayı yalancı çıkaralım" ne demek tipini sevdiğim? maçmı oynuyorsunuz lan?

Dellendirdiniz beni burda anasını satayım..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.