Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.02.15, 21:30   #10
Tanıdık
Uzman Üye

Tanıdık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 71
Ettiği Teşekkür: 4465
Aldığı Teşekkür: 7540
Rep Derecesi : Tanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyor
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: Ege Üniversitesi'nde Kavga: Bir Öğrenci Hayatını Kaybetti

Allah'ım gani gani rahmet eylesin inşallah.. Eski günler geldi aklıma... Karşıt görüş seviyesine indirgenmesine gönlüm razı değil...

Bir tarafta ülkücüler, diğer tarafta bu ülkenin birliğine ve dirliğine kast etmiş hainler var... En azından bana göre bu böyle...

ZAP_DICLE_AJANS

@ZAP_DICLE_AJANS BUGÜN KÜRT KAHRAMAN EVLATLARI TARAFINDA ÖLDÜRÜLEN PEZEVENK TÜRK PICI (VURUN TÜRK PICLERINE)

KÜRT HAREKETI KENDINE CEKI DÜZEN VERILMELI. BU SAVASIN ADI KÜRT TÜRK SAVASI BIZ ASLA KARDES DEGILIZ VE OLMAYACAGIZ...

FLASH: YDG-H TÜM YURTSEVER GENCLERIMIZ VE SILAHLI GÜCLERIMIZ OKUL VE ÜNIVERSITELER'DE SILAHLANMALI MESRU SAVUNMAYA GECILMELI

bunlar bu itlere ait bazı tweetler...

Yorumu insaf sahiplerine... Ben bu tip insanlarla barış falan istemiyorum arkadaş.. Bu vatan için akması gereken kanım varsa anamın ak sütü gibi helal olsun...

Biz kuyruğumuzu insanlık adına, barış adına kıstıkça köyde köpekler pervasızlaşıyorlar...

Çok sinirliyim çok..

Tanıdık
Tanıdık isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Tanıdık'in Mesajına Teşekkür Etti.