Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.02.15, 12:56   #1
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5416
Ettiği Teşekkür: 97375
Aldığı Teşekkür: 135777
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Kaçak Saray’ı Gece Gördüm! | Rahmi Turan

Ankara’ya yaptığım kısa gezide, meslektaşım ve 30 yıllık arkadaşım Bekir Coşkun’la da sohbet etme fırsatı buldum.
Atlı Spor Kulübü’nde yemek yiyorduk. Lâf lâfı açıyor, eski günlerden konuşuyorduk.
Bir ara gözlerim birkaç kilometre ötedeki devasa bir binaya takıldı. Hava kararınca birden bütün ışıkları ile duvarları aydınlatan projektörleri yanmış ve inanılmaz büyüklükteki sarayın her yanı ışıltılarla parlamaya başlamıştı.
Ben diyeyim yüzlerce, siz deyin binlerce, o kadar çok projektör ve ampul yanıyor, bina uzaktan dev bir mücevher gibi görünüyordu.
Ben Ankara’nın yabancısı olduğum için Bekir Coşkun bu ışıklar içerisindeki o dev binayı bana tanıtmak lüzumunu hisseti:
“İşte Tayyip Bey’in sarayı orası!’

* * * *
O zaman Kaçak Saray’a neden ayda 1 milyon 140 bin liralık elektrik faturası geldiğini anladım.
Elektrik bedavaymış gibi tüm avizeler, ampuller ve projektörler, şan olsun diye sabahlara kadar yakılırsa, elbette ki fatura böyle kabarır.

Not: Yazının tamamını okumak için aşağıdaki linki tıklayınız

- - - - - - Sözcü - - - - - -

Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.