Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.02.15, 13:46   #15
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 5980
Mesajlar: 25,795
Ettiği Teşekkür: 100620
Aldığı Teşekkür: 141460
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2015)


Haftalık Burç Yorumları

(23 Şubat - 1 Mart)Bu hafta özel yaşamınızda temkinli davranın siz evli biriyseniz gizli ilişkileriniz ortaya çıkabilir ve ciddi tehlikelerle karşılaşabilirsiniz. Hatanın neresinden dönseniz kardır. Hafta boyunca mali konularda risk almamalısınız. Ailevi ilişkilerde Babanızla ilişkinizde gerginlikler yaşanabilir sağ duyulu olun ve sizin iyiliğiniz için uyarılarda bulunduğunun bilincinde olun. Eğitim hayatı devam eden Koçlar için yurt dışı ile ilgili şanslar söz konusu olacak. Ticari hayatınızda ihracat-ithalat gibi konularda olumlu etkiler söz konusu önemli anlaşmalar yapabilir zorlukları tamamen aşarak güçlenebilirsiniz. Finansal konularda kredi başvurunuz varsa haftanın ilk günleri gecikmeler yaşanabilir.Bu hafta özel yaşamınızda temkinli davranın siz evli biriyseniz gizli ilişkileriniz ortaya çıkabilir ve ciddi tehlikelerle karşılaşabilirsiniz. Hatanın neresinden dönseniz kardır. Hafta boyunca mali konularda risk almamalısınız. Ailevi ilişkilerde Babanızla ilişkinizde gerginlikler yaşanabilir sağ duyulu olun ve sizin iyiliğiniz için uyarılarda bulunduğunun bilincinde olun. Eğitim hayatı devam eden Koçlar için yurt dışı ile ilgili şanslar söz konusu olacak. Ticari hayatınızda ihracat-ithalat gibi konularda olumlu etkiler söz konusu önemli anlaşmalar yapabilir zorlukları tamamen aşarak güçlenebilirsiniz. Finansal konularda kredi başvurunuz varsa haftanın ilk günleri gecikmeler yaşanabilir.

Gökyüzü iş hayatınızda parlak zekanızla başarılı olacağınızı müjdeliyor enerjisi de temposu da yüksek bir haftadasınız. Güçlü insanlarla yapacağınız görüşmeler yeni fırsatları şu anda bulunduğunuzdan daha iyi imkanları getirecek sizlere. İş ve eğitim hayatınızda her şey lehinize gelişecek bir dönem bitip yeni güçlü istikrarlı bir dönem başlıyor hayatınızda. Karşı cinsle ilişkilerinizde de olumlu etkiler söz konusu. Uzun süredir ilişkisi devam eden ikizler sizlerde ilişkinizi evlilikle taçlandırabilirsiniz.
Bu hafta iş ve finansal konularla ilgili engeller ve gecikmelerle karşılaşabilirsiniz. Giderlerinizde ki artış yeni gelir kaynakları arayışına girmenize neden olabilir. İşiniz gereği haftanın ilerleyen günlerinde ani yolculuklar yapabilirsiniz. Aniden gelişen olaylara sıcak bakmasanız da bilin ki emeklerinizin karşılığını alacak aynı anda birden fazla işten gelir elde edebileceksiniz. Eğitim hayatı devam eden Yengeçler sizler için zorlayıcı bir hafta kendinizi ifade etmeniz zordur dikkatinizi toparlamanız için ekstra çaba sarf etmelisiniz. Bekar Yengeçler sizlerde karşılıksız olduğunu düşündüğünüz aşkınızın karşılıklı olduğunu öğrenecek aşkın coşkusunu tüm kalbinizde hissedeceksiniz.Gökyüzü iş ve eğitim hayatınızda kararlar almakta zorlanacağınıza işaret etmekte. Haftanın ilk günleri içinizden hiç bir şey yapmak gelmeyebilir yapmanız gerekenleri ertelemek isteyebilirsiniz YAPMAMALISINIZ! Şans kapıya bir kez gelir değerlendiremezseniz geldiği gibi gider. Özel yaşamınızda erkek Aslanlar özel yaşamınızda bir anda hayatınıza giren sizden yaşça küçük bir kadın hayatınızın altını üstüne getirebilir dikkatli davranın. Bir anlık tutku maddi manevi kayıplar yaşatabilir sizlereekar Aslanlar sizlerde hafta sonu davetlerine katılın uzun zamandır görmek istediğiniz o özel insanla karşılaşabilirsiniz.Gökyüzü haftanın ilk bir kaç gün işinizle ilgili gecikmeler yüzünden zor durumda kalacağınıza işaret etmekte. Zor olanı zorlamamalı ve gecikmeleri uzatacak davranışlardan uzak durmalısınız. İşiniz dolayısı ile tanışacağınız üst düzey yetkililerden önemli teklifler alabilir iş değişikliğini ciddi bir şekilde düşünmeye başlayabilirsiniz. ve ilişkisi devam eden Başaklar sizlerde yanlış anlaşılmalara dikkat etmeli pire için yorgan yakmamalısınız. Hafta sonuna doğru her şey yoluna girecektir iyi düşünün ve iyiliğe odaklanın.
Gökyüzü iş ve eğitim hayatınızda haftanın ilk iki günü sabırlı davranmanız için uyarıyor sizleri. Anlık kararlar öfkeli davranışlar zor durumda kalmanıza neden olabilir ve strese bağlı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Ailenizle de finansal konularla ilgili ciddi fikir ayrılıkları ve gerginlikler yaşayabilirsiniz dikkatli ve sakin olun. Özel yaşamınızda ise yeni insanlar tanıyacak ve unuttuğunuz duyguları hatırlayacaksınız.
Gökyüzü iş hayatınızda sizi zor durumda bırakacak arkadaşlarınıza dikkat etmeniz ve tepkilerinizi zamanında vermeniz için uyarıyor sizleri. Haberiniz dahi olmayan konulardan dolayı yetkililerinizce arkadaşlarınız dolayısı ile suçlanabilirsiniz.. Yardımcı olacağım derken finansal zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise son derece olumlu etkiler söz konusu. Evli Akrepler ilişkinizde ki krizleri öz verinizin karşılık bulması ile tamamen çözüme kavuşturabilirsiniz. Bekar Akrepler sizlerde duygusal yoğunluk yaşayabilirsiniz.


Pırıl pırıl enerjiler sizleri karşılıyor. Yaptığınız işte şevkiniz artacak ve keyifle çalışmalarınızı yapacaksınız. Mutlu olup mutlu edebilmenin pozitif yansıması hayatınızın tamamında etkili olacak. Yurt içinde yapılacak yolculuk imkanları iş ve eğitim programları sizleri ilgili olduğunuz alanlarda daha da tanınır ve söz sahibi kılacak. Özel yaşamınızda ise Bekar Yay lar sizlerde hafta sonuna doğru sürprizler le karşılaşabilirsiniz.
Bu hafta işinizle ilgili konularda yeni başlangıçlar için acele etmemeli var olan şartları korumak ve iyileştirmek için çabalamalısınız. Haftanın ilk 2 günü öfkenizi kontrol etmeli ve sözlerinize çok dikkat etmelisiniz. Öfke aklın önüne geçerse kaybeden siz olursunuz . Finansal konularda alacaklarınız için ısrarcı olmalı ve hakkınızı aramalısınız. Özel yaşamınızda ise eski eş ya da sevgiliniz farklı talep ve isteklerle karşınıza çıkabilir. Aman dikkat bir anda merhamet duygunuz geçmişi unutturarak tatlı sözlere kanmanıza ve büyük bir oyunun içine düşmenize sebep olabilir. Bu durum var olan ilişkinizin sonlanmasına ömür boyu yaşayacağınız pişmanlıklara neden olabilir DİKKAT!Haftanın ilk 3 günü yeni iş görüşmeleri yapabilir isteklerinizi elde edebilir beklentilerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İş hayatınızda yapacağınız düzenlemeler kolaylıkla ilerler ve yeni başlangıçlar gerçekleştirebilirsiniz. İş ve eğitim hayatınızda kadın arkadaşlardan gelecek destek sizlere güçlü bir dönemin kapılarını aralayacak. Özel yaşamınızda ise Bekar Kova lar sizlerde hızla başlayan hızla biten ilişkiler yaşayabilirsiniz.
Gökyüzü kendinizi güvende hissedip mutlu huzurlu gelişmelerle dolu bir haftayı müjdeliyor sizlere. Geçmişte iş yaptığınız insanlardan çok cazip teklifler alabilir ön yargılı olmadığınız takdirde başarılı çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise bekar Balıklar sizlerde hafta sonu karşı cinsin yoğun ilgisi ile karşılaşabilirsiniz.


Kaynak
__________________


Canan Şu Anda Forumda.  
3 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.