Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.02.15, 23:20   #11
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131253
Aldığı Teşekkür: 42625
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: İslâmi Terörizm

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi MooN Mesajı göster
Böyle bir konu açma hakkınız var
Açarsanız onlarıda tanıyabiliriz

Radikal müslümanlara rağmen, bu forumda hala ifade özgürlüğü var...

İnanın bana bu güzel birşey

Buyrun istediğiniz gibi konuyu açın ve benim aslında hristiyan terörünüde
Desteklemediğimi, onuda lanetlediğimi görün
Islam Din´ini SAUdilerin ellerine birakildiktan sonra, ardindan ne cikacagi belli olmaz.

En basiti Afganistanin 1950´den evvelki tablosunla, 380Milyon Dolarla donatilip, Afganistana yollanan Osama Bin Ladenden sonra olanlar gösterir.

Bunu benim gözlerimde anca böyle degerlendirebilirim.

Osmanlinin ve Türklerin Tarihine, Birlik ve Beraberligine Toplu Tecavüz!.

Aciklamaya gelindiginde, disa göre Rusyanin Hindistan denizine inmesini önlemek gibi görünse bile, burada Türklerin dostu olan Kuzey birlikler degilde, SAUdinin ortaya firlattigi Talibanlarin Amerika yardiminla güclendirilmesi.

Rus isgalinde bile Rus Ordularina sayisi belli olmayan kayiplari veren Kuzey Ordusunun Tarihten ve Zihinden silinmesi!.

Cünkü Afganistan Kuzey Birligi Dünyaya, Türk dostu olarak taninirdi.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla