Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.02.15, 00:31   #25
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161588
Aldığı Teşekkür: 177626
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: İslâmi Terörizm

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tanıdık Mesajı göster
Emin ol senin sık sık yaptığın İslam'ı ve Müslümanları hor ve hakir gösterme çaba ve gayretlerin ne Allah', ne İslam'a, Ne Kuran'a ve nede O' nun İzzetli ve Şerefli Peygamberine zarar verebilir..
Bunu nerede ve ne zaman yapmış?

Bu sitede ben de bulunuyorum, benim niye haberim yok?

Kafaları kuma gömüp, hiç birşeyden haberimiz yokmuş gibi yaşamaya gerek yok. Tüm olan biteni herkes biliyor.

Kendini müslüman olarak tanımlayan terör örgütleri var mı? Var. Eee o halde? Sorun nedir?

Işid gibi terör örgütlerine lanet okunurken kim üzerine alınabilir ki?
Bu terör örgütlerini kimin palazlandırdığı, kimin kurduğu, kimin beslediğinin hiç önemi yok. Kendini kullandırtmak isteyen kullandırır. Allah akıl vermiş, fikir vermiş..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.