Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.02.15, 00:40   #27
Tanıdık
Uzman Üye

Tanıdık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 71
Ettiği Teşekkür: 4465
Aldığı Teşekkür: 7540
Rep Derecesi : Tanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyor
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: İslâmi Terörizm

Real görmek isteyen göz görür... Belki seni rahatsız etmiyor olabilir... Ben Müslüman'ım... İstihzayı fark edecek kadar zekaya sahibim...

Hani özgür ortam ya, bende özgür olduğum ve olabileceğim zannıyla kendi özgür düşüncemi ifade ettim...

Keşke benim yazdıklarıma muhalif duruş sergilediğin kadar başka görüş ve düşüncedeki insanların hassasiyetlerine de bu kadar hassas davransan...

Ben zaten biliyorum, ben ne yazsam illaki muhalif bir itirazın olacak, ben artık bunu kanıksadım... benim açımdan bir sıkıntı yok...

Kendine bir takım sıfatlar takarak yanlış yapanları savunmayacak kadar İslam idrak ve şuurum var Allah'a şükür...

Seninle polemiğe girmeyeceğim.. çünkü ben ak desem kara dersin, kara desem ak.

Tanıdık
Tanıdık isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Tanıdık'in Mesajına Teşekkür Etti.