Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.02.15, 00:44   #28
Tanıdık
Uzman Üye

Tanıdık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 71
Ettiği Teşekkür: 4465
Aldığı Teşekkür: 7540
Rep Derecesi : Tanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyor
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: İslâmi Terörizm

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi MooN Mesajı göster
Ben islama saldırmadım veya terörün kaynağı islamdır demedim
Zaten vikipedideki bilgiyide ben yazmadım
Ya kaynağınıda belirttim ki tartışmada çıkmasın diye
Ama vikipedide öyle yazıyorsa napayım ? cevabı değiştireyim mi ?
İsveçteki tecavüzleri müslümanların yapması ile ilgili araştırmayı nasıl değiştirebilirim ?

Hayır yani sorun islam şu bu değil

Sorun günümüz müslümanlarıdır.
Sen hiç recm cezasının videosunu izledin mi ? ben paylaşayım mı burada kafasını
Taşla eziyorlar kızın...

Radikal islamcılar;
Bugün bana çıkıpta ölmen gerekiyor mürtedsin diyebiliyorsa
Ve benim hayatımı karartabilmek için ellerinden geleni yapıyorlarsa ki buna müslüman olan ailede dahil

Kimse benden radikal müslümanlara karşı dostça yaklaşmamı beklememeli değil mi?

Moon, benim hayatım mücadele ile geçti, fikri mücadeleleri de çok yaşadım, fiili mücadeleleri de, senin şu yazında bile hâlâ kendince zekice olduğunu sandığın istihzaları kavrayacak kadar bilgi ve donanıma sahibim..

Dedim ya, dünya var oldu olalı, çok insanları öğüttü değirmeninde... Ne firavunlar, ne nemrutlar, ne ebu cehiller gelip geçti ve hiç birisinin ne zalimliği, ne zulmü, nede yaptıkları İSLAM'ın ışığını söndermeye muktedir olamadı.. OLAMAYACAKTA...

Sen ince istihzalarına da devam edebilirsin... Herkesin bir hesabının olduğu şu dünyada Allah' ında bir hesabı vardır.. Sıkıntı yok Moon..

Tanıdık
Tanıdık isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Tanıdık'in Mesajına Teşekkür Etti.