Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.02.15, 00:56   #31
Chevy
XooX

Chevy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 189
Ettiği Teşekkür: 2382
Aldığı Teşekkür: 7203
Rep Derecesi : Chevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyor
Ruh Halim: Merakli
Standart Cevap: İslâmi Terörizm

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tanıdık Mesajı göster
Moon, benim hayatım mücadele ile geçti, fikri mücadeleleri de çok yaşadım, fiili mücadeleleri de, senin şu yazında bile hâlâ kendince zekice olduğunu sandığın istihzaları kavrayacak kadar bilgi ve donanıma sahibim..

Dedim ya, dünya var oldu olalı, çok insanları öğüttü değirmeninde... Ne firavunlar, ne nemrutlar, ne ebu cehiller gelip geçti ve hiç birisinin ne zalimliği, ne zulmü, nede yaptıkları İSLAM'ın ışığını söndermeye muktedir olamadı.. OLAMAYACAKTA...

Sen ince istihzalarına da devam edebilirsin... Herkesin bir hesabının olduğu şu dünyada Allah' ında bir hesabı vardır.. Sıkıntı yok Moon..
E şimdi senin dediğinle aynı mantıkta yola çıkarsak;

Yahudilerin ışığınıda kimse söndüremiyor ki hemde müslümanlardan daha kötü durumdalar

Düşünsene ortadoğuda 1.5 milyar müslümanın arasında birkaç milyon yahudisin
Kimse senin ışığını söndüremiyor

Müslümanları geç hristiyanların büyük bir kısmıda sevmiyor ki
Işıkları saçılıp duruyor ortadoğuya her ne kadar vahşet ve kötü bir politika izleselerde
Kimse gık diyemiyor

Süper güçlü Türkiye'nin gemisini vurdular ne oldu ?

Biz neden cevap veremedik ?
Şahsımca bunun altında kalmamalıydık
Chevy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Chevy'in Mesajına Teşekkür Etti.