Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.02.15, 01:04   #33
Tanıdık
Uzman Üye

Tanıdık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 71
Ettiği Teşekkür: 4465
Aldığı Teşekkür: 7540
Rep Derecesi : Tanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyorTanıdık karizması günden güne artıyor
Ruh Halim: Suspus
Standart Cevap: İslâmi Terörizm

)

Gülmek geldi içimden, Yahudi yalnız başına Yahudi değil bunu biliyor olmalısın...Onların ardında koskoca Rothschild hanedanlığı başta olmak üzere, İngiltere, Amerika ve batılı devletler var... Yani senin kabul etmeyeceğin çağımızın modern anlayışındaki haçlı ittifakı var...

Es geçmişsin galiba, bu dünya imtihan dünyası demiştim, neticesi ahirette olan diğer yüzü var, umarın bu kavramlar yabancı değildir... Çünkü üş aşağı beş yukarı bu kavramlar Hristiyanlıkta da var..

Netice diyorum ben... Hiç bir güç İslam' ın ziyasını karartamayacaktır, Çünkü bu Allah' ın vadidir..

Forum da dini konular yasak olduğu için! pek yazamıyoruz, kurallara uyuyoruz yani...İstersen başka bir platformda devam edebiliriz..

Tanıdık
Tanıdık isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Tanıdık'in Mesajına Teşekkür Etti.