Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.02.15, 01:20   #35
Chevy
XooX

Chevy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 189
Ettiği Teşekkür: 2382
Aldığı Teşekkür: 7203
Rep Derecesi : Chevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyorChevy artık herkes tanıyor
Ruh Halim: Merakli
Standart Cevap: İslâmi Terörizm

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tanıdık Mesajı göster
)

Gülmek geldi içimden, Yahudi yalnız başına Yahudi değil bunu biliyor olmalısın...Onların ardında koskoca Rothschild hanedanlığı başta olmak üzere, İngiltere, Amerika ve batılı devletler var... Yani senin kabul etmeyeceğin çağımızın modern anlayışındaki haçlı ittifakı var...

Es geçmişsin galiba, bu dünya imtihan dünyası demiştim, neticesi ahirette olan diğer yüzü var, umarın bu kavramlar yabancı değildir... Çünkü üş aşağı beş yukarı bu kavramlar Hristiyanlıkta da var..

Netice diyorum ben... Hiç bir güç İslam' ın ziyasını karartamayacaktır, Çünkü bu Allah' ın vadidir..

Forum da dini konular yasak olduğu için! pek yazamıyoruz, kurallara uyuyoruz yani...İstersen başka bir platformda devam edebiliriz..

Ama şunuda söylemeden edemeyeceğim

İslam ışığı " söndürülemez " değil " söndürülmez "
Bazı güçlerin işine gelen bazı şeyler var
Bunları detaylarıyla burada yazmayacağım
Chevy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Chevy'in Mesajına Teşekkür Etti.