Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.02.15, 02:27   #39
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161595
Aldığı Teşekkür: 177633
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: İslâmi Terörizm

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Bu arada ben forum kurallarına saygılıyım. Tamam... Ama neden dinlerin ve dindarların bu tür bir forumda bile korunma ihtiyacı var? Neden herkes ve her şey hakkında en olumsuz şeyler söylenebilir de, din ve dindarlar hakkında söylenemez?
Bu paragraf biraz da beni ilgilendiriyor.

Din tartışılmaz, didiklenmez demedik hiçbir zaman.

Din bölümünü kaldırmamızın sebebi; uyduruk hadisleri, yalan yanlış bilgileri doğru sanıp da paylaşımlardan bıktıydık..

Din konusu da futbol gibidir. Herkesin doğru ya da yanlış söyleyeceği illaki birşeyler vardır. Türk milleti olarak tartışma konusunu bırakıp, kişilere yöneliriz. Bunun sonucu da kırılmalar oluyor...

* * *

Şimdi biri gelip de, islamda "kurban" yoktur dese, oyyyy hadisler, ayetler havada uçuşur.

Ben çoğu kişinin yazdıklarından çok, konunun uzmanlarından en doğrusunu öğrenmeyi tercih ederim.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.