Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.02.15, 03:58   #42
K-Pax
Uzman Üye

K-Pax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 80
Ettiği Teşekkür: 4727
Aldığı Teşekkür: 3991
Rep Derecesi : K-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cok Yorgun
Standart Cevap: İslâmi Terörizm

Kendi kanaatimce her din saygiyi hak eder, ancak uzerinden bahsedilmeyi engellemez.
Forum yazari bir arkadas konu acmis kendince, dogru yada yanlis, tartisilabilir ancak din uzerinden tehdit de yakisik almiyor.
Mesela ben budistlere, onlarin sitesinde atiyorum, kiziyorum falan, o da cikip dese ki ahura mazda buddha vb seni izliyor, sen bekle sonun yakindir vb kelimeler kullansalar cok da tın derim, israrla kendi inancinin dogrulugunu iddia eden kisi bilmeli ki, aynen oyle dusunen milyonlarca insan var dunyada, herkesin dini de fikri de ismi de cismi de kendine.