Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.02.15, 21:57   #46
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131060
Aldığı Teşekkür: 42519
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: İslâmi Terörizm

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ZeZe Mesajı göster
Tencere dibin kara senin ki benden kara
Başka sözüm yok ( :
(:
Bu Karanlik günlerde, Gercegi gördügüne sastim orada.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ZeZe Mesajı göster
Beni karıştırmayın lütfen alınırım bak

Aristo yorumunda belirtmişsin, dinlere eleştiri gelmiyor diye. Sonuna kadar katılıyorum. Herkes her şeye eleştiride bulunuyor dinlere gelince yok. Islamiyetin doğduğu dönem bölgede yaygın dinlerden tutta, arapçada olmayan Kuranda var olan ve Tevrat'tan gelen terimlere kadar hepsini araştırdım. Kiminle konuşsam en ağır ithamları bile dinledim. Neden? Yasaakk (:, kafirsin sen.
Kafirsem kafirim, beynim var düşünüyorum soruyorum. Soramaz mıyım? Araştıramaz mıyım? Eleştiremez miyim? Aklıma, mantığıma, vicdanıma yatmıyorsa biat ile gidilmesi ve gerçeklerin inkar edilmesi mi doğru?
Kuranda şu yazıyor diyoruz hemen hayır öyle demiyor. Açık açık öyle diyor, Tevrat'ta şu yazıyor diyoruz hayır öyle değil, açık açık öyle kardeşim. Müslüman şöyle diyor, gerçek islam bu değil. Yahudi şunu yaptı gerçek Yahudi o değil. Ne bunun gerçeği kardeşim? Herkes işine gelen yerden çekiyor ve doğru diye savunuyor.
ReaL film önermiş, bende önermek istiyorum, bu konuda benim anlatmak istediklerimi tamı tamına anlatmış film. PK filmini izlemenizi öneririm.
Onuncu Köyden selamlar (:

Dünyaya 18´den fazla Tanri geldi, Kizlari hala ekmeye calisiyorlar tarlaya!. (Hindistan)

Dünyanin gerisinde, Tanrilar Dörde indi, Hala Tecavüzde Cocuklar!.

Hadi birisi Kitap yolladi diyelim, neden yazarsin hala icine,
Mustafa Kemal Temizlemeye kalkti, hangisini silecen ebediye???????????????

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.