Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.03.15, 10:13   #33
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32395
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Sizce Bekaret Önemli midir? (Anket)

Yaşanan şu devirde cinsel yeminli kalmak bence oldukça çok ama çok büyük sabır isteyen birşey. Ama bir parantez açacağım..

Bunu geleneğe bağlamakta büyük saçmalık. O zaman düğünlerde kırmızı kurdele bağlanması gerek. Oda bir gelenek nede olsa..

ha kişisel tercihtir herkesin saygı duyması lazımdır hatta benim saygım yerine birde en büyük takdirlerimi sunarım. Ama geleneğe bağlamak işte orada acı acı gülerim.

Uyanın bayan arkadaşlarım hemcinslerim. Erkek hegomanyasının uydurduğu bu tür tuzaklara düşmeyin. Ataerkil toplumu yıkacağız evellallah bunlar işte hep cehapenin oyunları. Dış güçlerin ve baronların bu tür oyunlarına gelmeyeceğiz. Biz bu oyunu yıkmasınıda biliriz.

(Şu konuşmayı bir feminist sivil örgütlerinden birine yapsam beni lider seçerler böylece tarihe adımı yazdırmış ilk feminist erkek başkanı olurdum..)

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.