Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.03.15, 14:45   #35
Zeynep Sappho
Her şey aşk için...

Zeynep Sappho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 21
Ettiği Teşekkür: 4079
Aldığı Teşekkür: 4487
Rep Derecesi : Zeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura aboutZeynep Sappho has a spectacular aura about
Ruh Halim: Saygin
Standart Cevap: Sizce Bekaret Önemli midir? (Anket)

Özelden mesaj atıp kibarca uyaran ve yorumumu düzeltmemi salık veren arkadaşlara teşekkür ederim, lakin bunu yapamam. Şiddet içerikli ve tahrik edeci bulunmuş doğrudur. Bu bir saldırı değil, şiddetli bir savunma halidir, bu benim bekareti ne kadar önemsediğimi gösterir. Neden, bu konuya yorumculara kızdım ve aşırı bir tepki gösterdim? Nedenleri;

1- Bekareti önemsiyorum diyen erkeklere sesleniyorum. Kendi evlenecekleri kadın bakire olsun, aman kız kardeşlerine erkek sinek yaklaşmasın fakat paşam gönlünün istediğiyle yatsın oh ne alâ. Çunkü kadın ona göre erkeğe hizmet edip zevk vermekle yükümlü değilmi. Eğerki bakire değilse ondan önce başka bir erkeğe zevk vemiş, baska bir erkeğin kölesi olmuş olacak. Ve güya namuz uğruna nice genç kızlarımız toprağa verilmeye, şiddet görmeye devam edecek...

2-Kadınlar için ise herşey evlenene kadar bekaret, kendilerine göre namus, haya vs. Aldatma oranı erkeklere göre daha fazla...

Demiyorum ki herkes önüne gelenle yatsın kalksın, tabiki buna da karşıyım.

Bu arada isteyen bakirliğini ve ya bakireliğini evlenene kadar koruyabilir fakat ince çizgiye dikkat. Bunu karşındaki kadın ve ya erkek için değil kendin için kendi bedenine ruhuna olan saygınızdan dolayı yapmalısınız...

NOT:BEN KENDİ ADIMA KENDİ DÜŞÜNCELERİMİ İFADE ETMİŞTİM