Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.03.15, 04:15   #42
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 988
Ettiği Teşekkür: 46045
Aldığı Teşekkür: 39617
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Sizce Bekaret Önemli midir? (Anket)

Bu Emine Ayna gibi olmamalı yani... Orda bir sürü erkek böcek ve haşeratta var.. Bu tarz ile erkek böcekler falan tahrik edilmemeli...

Zeynep arkadaş sıkıntısını anlatmış ki başından bu şekilde yazsa zaten sorun olmazdı.

Ancak...

Bu bekaret meselesi bayanlar söz konusu olunca neden ''namus meselesi'' oluyor? İşte mesele budur.

İddia ederek ve bilerek söylüyorum... Yaşadıklarımdan, bire bire şahit olduklarımdan yola çıkarak... Ve abartmasız... Ben erkeğim ve biliyorum!

Bayan... Saf, tertemiz...

Bekaretini eşine vereceği en büyük armağan olarak bellemiş...

Bir gün kocası olacak şahsı da kendi gibi görmeye şartlanmış...

Onu da, bakiriyetini kendine sakladığını zannediyor...

Çoğu zaman öyle değil.

Bana solcu bir arkadaşım hem de Ankara gibi yerde köpek ile ilişki kurduğunu anlatmıştı. Hatta penisinin köpeğin içinde sıkıştığını ve çıkaramadığını bile... Şaka değil bu. Gerçek... Ve solcuydu ha! Ben onunla ilişkimi o andan itibaren kestim. Ve o seksomanyak yine solcu bir arkadaşımızla nişanlandı... O bayan ki gerçekten eline erkek eli değmemiş biriydi... Nişanlandılarını duyunca domuzu dövesim ve o kıza durumu anlatasım geldi ama yapamadım...

Başka bir olay...

3 solcu arkadaş Ankara' dan kalıp çadır kampı kurmak için Foça' ya gitmiştik. Dönüşte Kamil Koç, İzmir garından 4 saat sonra kalkacaktı Ankara' ya. O içincü şahıs sanıyorsam Göztepe idi semt?.. İlle de Göztepe' ye gideceğim diye tutturdu... Gitti de biz garda beklerken... Dönünce anlattı. geneleve gitmiş.

Ve ben Ankaralıyım ama Çankayalıyım...

Biz mahalle olarak geneleve gitmiştik bir kaç defa...

Bazılarımız meraktan, bazılarımız ''milli'' olmak için...

Ve bazılarımız o zamanın parası ile 50 liraya milli oldu...

Daha çok örnekler verebilirim bire bir şahit olduğum ve dinlediğim...

Ve pederle memlekete giderdik yazları...

İşte yaş 14-15 falan... Ankara' dan geldiğim için biraz da el üstünde tutuyor kasabanın çocukları...

Bir gün X efendinin kasaba dışındaki arazisine götürdüler.

''Hadi''!

Ağa da yok... Hayvanlar yayılıyor...

''Hadi''!

Bazıları yaptı ama; biliyorum...

Ve bunlardan hemen hemen hepsi evli. Ve bunlardan hiç biri evlenecekleri kızın daha önce erkek eli değmiş olmasını kabul etmezler.

Kızlardan bekaret beklerler ama kendileri bekaretlerini ya genelevde ya bir hayvanın arkasında kaybetmiş ve milli olmuşlardır...

Ve utanmadan eşlerinden el değmemişlik beklerler...

Ve o bayanlar da kocası olacakları her nedense naifce kendileri gibi sanırlar...

Ama erkeklerin çoğu asla itiraf edemeseler de, çoktan bir şekilde ''milli'' olmuşlardır; hem de bazıları defalarca...

Ve işte eşlerinden en çok bekaret bekleyenler de bunlardır ha!..