Konu: Tema.
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.03.15, 14:04   #51
Abartmatozu

Abartmatozu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 282
Ettiği Teşekkür: 1050
Aldığı Teşekkür: 2399
Rep Derecesi : Abartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği var
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: Tema.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Flaneur Mesajı göster
Rica ediyorum 4.x veya 5.x sürümlerine yükseltmeyin, 3.x serisinde var ne varsa.

Mobil cihazları tespit eden sistem .htaccess dosyasından değil ama, javascript kodu. /clientscript klasöründe olmalı. (Yanlış hatırlıyor da olabilirim tabi).

/clientscpript ie olan konular halloldu biz bu sürüm üzerinden mobile geçtik.
ancak mobil dejection maalesef mobil cihazı sürekli mobil temaya yönlendirdi.
forumdaşlarımız ise mobil temayı beğenmediler.
tekrar eski forumu istediler ki haklılar.
Alışık olduğun bir sistemden hiç bilmediğin bir yere düşmüş gibi oldular, ama google mobile boot bize seni sevmedim yabancı dedi.

aslında kişisel görüşüm sitenin varsayılan temasını mobil yapıp forum üyelerinin bir kereliğine temalarını istedikleri temaları kaydetmeleri.

Zaten o zaman ortada sorun falan kalmayacak.

gelelim ilk yazdıklarıma.
ana dizinde bir return.php oluşturdum ve içerisine mobil ile gelenlerin dilediklerinde bir buton ile normal temayı seçmelerini sağlayan bir kod yazdım. Ancak ana dizinde bulunan .httacces dosyası üzerinde belirli bir düzenleme yapılması gerekli idi.

onu yapınca da maalesef data base sonsuz döngüye düştü.

çalışmalara devam maalesef
Abartmatozu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Abartmatozu'in Mesajına Teşekkür Etti.