Konu: Tema.
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.03.15, 14:23   #54
Abartmatozu

Abartmatozu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 282
Ettiği Teşekkür: 1052
Aldığı Teşekkür: 2409
Rep Derecesi : Abartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği varAbartmatozu parlak bir geleceği var
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: Tema.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Flaneur Mesajı göster
Tam da bu nedenle, bence -eğer imkanınız varsa- VBSEO seçeneğinden vazgeçip şu seçeneğe yönelmeniz. VBSEO'nun kapanmasının ardından piyasada bulunabilecek en iyi SEO paketinin bu olduğu söyleniyor, ama hiç denemedim, yani sadece takip ettiğim kadarıyla biliyorum.

Hiç değilse SEO algoritmaları günceldir, böyle saçma sapan script hataları da verip sizi uğraştırmaz diye tahmin ediyorum.

Not: Hiçbir alakam yok, Türkiye'ye Türkçe destek verip vermediklerini bile araştırmadım.

DragonByteSEO ile alakalı çok olumlu yorumlar okudum, vbulletin org sitesi bizzat öneriyor ve tüm sürümleri ile uyumlu ancak zamanında bu kuruldu. Tekrar eskiye dönüş bilmem mantıklı mı?

Evet mantıklı en azından algoritmalar vs uyumlu ve google botlar bu düzeni çok seviyor. Şu anki sistemimizde botlar siteyi indeksliyor mu? Evet ama sürekli olarak seni sevmedim yabancı diyen bir google mobil bot var
Bu konularda kim ustayım derse işte o gün yanılır.
Ama benden daha etkili ilgili ve bilgili olduğuna inandığım bir arkadaş sağ olsun destek veriyor.
önemli olan forumdaşlarımızın rahat ve keyifli bir ortamda gözlerini yormadan ( hem tablet, cep hemde pc olarak ) forumda bilgi alışverişinde bulunmaları.
Zaten @ReaL bu siteyi kurarken hiçbir kar ve çıkar gütmeyeceğini beyan etti.
Ve hala da bu sözünün arkasında, Hosting vs gibi giderleri kendi cebinden karşılıyor. Adsense ile gelen miktar çok komik durumda.
İşte derdim ReaL'in bu yükünü bira olsun azaltmak.

Aslında bende bilirdim sağdan soldan maymunu tokatla, tıkla beni boya beni gibi reklamlarla siteyi kalkındırmayı ama ReaL izin vermiyor.
İllaki görünüm ve illaki düzen
Abartmatozu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Abartmatozu'in Mesajına Teşekkür Etti.