Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.03.15, 10:40   #7
Flaneur
Üye

Flaneur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 3
Ettiği Teşekkür: 160
Aldığı Teşekkür: 602
Rep Derecesi : Flaneur Karimasını arttırmak için doğru yerdeFlaneur Karimasını arttırmak için doğru yerdeFlaneur Karimasını arttırmak için doğru yerdeFlaneur Karimasını arttırmak için doğru yerdeFlaneur Karimasını arttırmak için doğru yerdeFlaneur Karimasını arttırmak için doğru yerdeFlaneur Karimasını arttırmak için doğru yerdeFlaneur Karimasını arttırmak için doğru yerdeFlaneur Karimasını arttırmak için doğru yerdeFlaneur Karimasını arttırmak için doğru yerdeFlaneur Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Eglenceli
Standart Cevap: Cemaatçi Emniyet Müdürü Hangi Partiden Aday Oldu

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Ancak AKP oy kaybetse bile şayet HDP seçime parti olarak girip barajı aşarsa karşımıza bir AKP-HDP koalisyonu çıkacak.

Selo, CB seçimlerinde % 10 civarında oy almıştı.

Türkiye ''korku tüneli''ne doğru tam hız yol alıyor.
HDP'nin CB seçimlerinde aldığı %9,5'luk oyun bir kısmının, Ekmeleddin İhsanoğlu nedeniyle CHP'lilerden gelen tepki oyları olduğu söyleniyor. Eğer bu doğruysa, HDP'nin barajı geçeceğini sanmıyorum. Zaten HDP'nin "Türkiye partisi" şeklinde imaj çalışması yapmasının nedeni de, Kürtlerin çoğunluğunun AKP'ye oy vermesi. Kendi tabanından oy alamayan HDP, batıdan alacağı oylarla kapatmaya çalışıyor açığını.

* Ben tepki oyu olarak benimsemediğim bir partiye ve adaya oy vermektense, hiç gitmemeyi tercih ettim.
The opposite of love is not hate, it's indifference. The opposite of art is not ugliness, it's indifference. The opposite of faith is not heresy, it's indifference. And the opposite of life is not death, it's indifference.

Elie Wiesel
Flaneur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Flaneur'in Mesajına Teşekkür Etti.