Konu: Ateizm
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.03.15, 08:23   #60
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131157
Aldığı Teşekkür: 42575
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Ateizm

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
@Insanlikarayan

Yazdıklarına büyük ölçüde katılıyorum.

.................../..................

Ben bunları komşu Kazım yapsa da kabul etmem, Peygamber yapsa da kabul etmem.

Ve tüm bunlar bir sürü sapığa ''ama Peygamber efendimiz de yapmıştı'' diye gerekçe oluyor...

17 eş almak, 6 yaşında bir kızla evlenmek kim yaparsa yapsın kabul edilemez ve kimsenin sapıklığına da gerekçe olamaz.

Bu yasima gelene kadar, cok Nur Topu gibi Cocuklarla tanistim,

Zamanla "Nur"´lugu sönmüs, Toplugu ortaya cikmisti.

Zamaninda Dizime yanasmis, Hüngür hüngür aglarken yardim ettiklerim, "Caminin altinda" yeniden yanima yaklasip, Senede 30Milyon Euro kasa yaptiklarini anlattiginda, Arkadasligimizi sonlandirmistim.

Bu söylediklerimi,

Forumdasimizda dogrulayabilir!.

Simdiki zamaninda olanlar, halbuki daha kan dondurucu.
Yeniden baska bir yerden acik veripte Hapise girmezse, sasarim.

Cami avlusunda bile tesadüfen görüsmüs olsak, "Bir Merhabayi" Bekleme cüretini gösterirse, Milletin ve Cevresinin önünde *****ligini yüzüne vurabilcek yürek var burada.

Neyse, yeniden konuya gelelim.

Zamaninda Hz. Muhammed´te, Cuma Namazina, SAUdi Kiraliyeti tarafindan davet edilmisti!.

Cuma Namazini, "Allahin Huzuruna" Altin islemeli Halilar üzerinde cikmasi istenmisti!.

Burada Hz. Muhammed, "Allahin Huzurunda" hepimizin ayni oldugunu aciklayip, "Milletin icinde" yeniden Cuma Namazini kilmisti.

Bunca Milletin arasinda Sevilen ve Sayilan kisi, tabiki bu Hükümdarlar arasinda, Korkuyu siddetlendirmisti.

Devamli, bu sahisi kendi amaclari adi altinda sömürme Planlari gündeme geldi.

Böylelikle kendilerini Padisah Kanindan gelenler olarak koyanlar, Yari Peygamber Ilan etmisler, her Sapikligini, Ayet olarak yazdirmis durumdalar!.

Mekke ve Medine arasinda dogan Din´i inancimiz, böylelikle yobazlanmis durumda!.

Papazdan daha Papaz olmaya calisan Din Düsmanlari, böylelikle Kalin Kilise duvarlari ardinda olan "Cocuk tecavüzcülerinden" Altta kalmayi kabül ederlermi????????

Bunlarin ellerine Din´imizi birakirsak, Camilerimize yeniden "VIP´de girer, ******de".

Onun icin yeniden Gönül Rahatliginla, Yeniden Hz. Muhammedin sözünün arkasinda durup, "Elhamdulillah Müslümanim ama "ONLAR" benden degil" diyebilirim!.

Yaklasik, "Dört Saat sürdü" bunca satir.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.