Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.03.15, 22:08   #51
Sevda
Dönersen Islık Çal..

Sevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 784
Ettiği Teşekkür: 28194
Aldığı Teşekkür: 33967
Rep Derecesi : Sevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Peki Siz Ne Renk Görüyorsunuz?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Rosebud Mesajı göster
Üretici firmaya ve photoshop'a bu güven nereden kaynaklanıyor anlamak zor.
Biraz photoshop'dan anlasaydınız bunun bir kanıt olamayacağını bilirdiniz, ben amatör olarak fotoğraf çekimleri yapıyorum dolayısıyla photoshop ile fazlasıyla birlikteyim ve dün merak ettim aynı elbiseyi photoshop üzerinde inceledim olay çok farklı, ben size hemen, kanıt diye verilen photoshop görüntüsünün bir benzeriyle o renge farklı bir renk skalası atayabilirim, 1 dakikalık iş, kaldı ki bilimsel bir açıklamada yapılamamış, durum böyleyken halâ üretici frmadan ve kanıt diye sunulan ne anlattığı bile belli olmayan photoshop görüntüsünden söz ediliyorsa benim yapabileceğim bir şey yok.
Hadi photoshopa güvenmeyelim, üretici firmaya güvenin nereden kaynaklandığını sordunuz ya daha ne diyeyim. Sizin ki, kendisinin çocuğu olmayan bir kadına hayır bu sesin çocuğun demek gibi birşey. Elbisenin üreticisi de o renk elbise üretmedim diyor, sizin neyin ısrarında olduğunuzu bir türlü anlamadım.

Hem, siz ne renk görmek istiyorsanız görün sayın Rosebud.

Benim söylediğim şey sizin elbiseyi olduğu renkte görenleri "trafikte tehlikeliler" diye yaftalamanız. Yoksa isteyen istediği renkte görsün banane, kimene
Sevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla