Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.03.15, 12:35   #3
Rosebud
Uzman Üye

Rosebud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 436
Ettiği Teşekkür: 8504
Aldığı Teşekkür: 10093
Rep Derecesi : Rosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Ne Olur Sus Biraz! | Tokmak

Çevresini zengin etmek için düzenlenen bir oyun bence, birileri düşük fiyattan dolar alır, çıkacağı en yüksek noktaya çıktıktan sonra onlara denilir ki ;''düşürüyorum haberiniz olsun'', gücünün azaldığını görüyor bir takım çevrelere mavi boncuk dağıtıyor, hani beni görün dercesine...
Dün televizyonda bir ekonomi uzmanı izledim, hem de CNN Türk televizyonu çıkarmış adamı, diyor ki: :''Faiz indirerek enflasyonu düşüren nobel ödülü alır, ne olur birisi bize anlatsın bunu, çünkü biz bilmiyoruz ekonomi bilimi bunu bilmiyor bilen varsa anlatsın biz de öğrenelim, faizin maliyetleri artttırma etkisi %11'dir sıfır yapsanız dahi %11'in neden olduğu kadarını düşürebilirsiniz, geriye kalan %89 ortada dururken %11 ile ile ilgilenmek doğru bir yaklaşım değil?''
Ekonomi uzmanları bilmiyor ama bizim, doktor, avukat, yargıtay başkanı, danıştay başkanı, başbakan, başkan, polis, asker, meclis başkanı, merkez bankası başkanı cumhurbaşbakanımız; ''faiz indirerek enflasyon düşmez diyorlar tam tersi enflasyon ancak faiz indirerek düşer'' diyor, şu gariban ekonomistlere anlatsa da biz de kurtulsak onlar da.

Yağmur komünisttir; çünkü herkese eşit yağar,
Rüzgar ise kapitalisttir, zayıf olanı yıkar.
Ernesto Che Guevara
Rosebud isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Rosebud'in Mesajına Teşekkür Etti.