Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.03.15, 17:30   #4
Bursalı68
Tam Üye

Bursalı68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 8
Ettiği Teşekkür: 626
Aldığı Teşekkür: 1116
Rep Derecesi : Bursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyor
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: CHP'ye Komplo Mu Kurulacak? | Yılmaz Özdil

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Tntcool Mesajı göster
CHP'ye komploya gerek var mı ? CHP zaten kendini sabote edebilen bir parti. AKP'de oy kaybı olsa bile o oylar CHP'ye gitmez.
Belki de bu kapatılma söylemi CHP'nin mağdur edebiyatıdır. Malumunuz bu edebiyattan AKP çok ekmek yedi.

CEPTEN GÖNDERİLDİ
Sevgili dostuma özellikle koyulaştırdığım yerlerde tam olarak katılıyorum..12 den vuruş bu olsa gerek...

Bursa'da özellikle CHP nin " camdan saraylarındakileriyle " uzunca bir süredir cebelleşiyorum....Ve tek sorum oluyor onlara...: Ne zaman gerçekten HALK partisi, gerçekten o kuruluş ruhundaki parti olacaksınız diye...

Bunu yapmak " sallamakla, konuşmakla " olmuyor...Bunu yapmak, sahaya inmek ile, insanlar ile dialog kurmak ile oluyor...

Bunu yapmak, parti içi demokrasiyi bitirmek ile olmuyor ki bazı kesimler buna HİZİP derken, ben buna katılmıyorum, bu çok sesliliktir...Ancak her ne kadar çok seslilik de olsa parti kuruluş ruhuna aykırı hareket ettiğinde kaybediyor...

Örneğin Sena KALELİ...Bursa milletvekili ve genel başkan yardımcısı..." Biz Atatürkçülüğün ve cumhuriyetin bekçisi değiliz " deme cesaretini gösterebiliyor...Eeee o zaman sormak gerek Sena Hnm'a...: Ne halt yemeye o mevkiyi işgal ediyorsunuz...!

Örneğin Mehmet BEKAROĞLU...Mutafa Kemal'e " KEFERE " diyen bir adam...Ve hala ne diye o partide etkili bir konumda....!

Örneğin biri çıkar " Ben Dersimli Kemal'im " der, diğeri çıkar Uludere'ye " Rojava " der...Yahu siz kendinizde misiniz, yoksa bonzai falan mı çektiniz...Türkiye Cumhuriyetinde o mahallerin adı Tunceli ve Uludere'dir...

Yetmez ama evet çilere kızarken, bizler de gittik Ekmeleddin konusunda yetmez ama evet çiler pozisyonuna düştük...!

Muharrem İnce başkanlık yarışına girdiğinde CHP delegelerinin " satılmışlığını " gördük...!

Neyse yine de umarım doğru bir şekilde yapılanırlar...Çünkü bu umuda gerçekten ihtiyacımız var, çünkü ülkenin geleceği çok karanlık gözüküyor...
3 Üyemiz Bursalı68'in Mesajına Teşekkür Etti.