Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.03.15, 21:26   #9
Rosebud
Uzman Üye

Rosebud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 435
Ettiği Teşekkür: 8500
Aldığı Teşekkür: 10086
Rep Derecesi : Rosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardırRosebud şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: CHP'ye Komplo mu Kurulacak? | Yılmaz Özdil

Ben mağdur edebiyatını sevmediğim için bir suçlama olarak algılamıştım, bana göre CHP de eğer iktidara gelecekse hakkıyla ve doğal yollardan gelmeli, her ne kadar AKP gibi bir yapının mağduriyeti sık sık kullanması biz niye kullanmayalım'ı meşru kılıyor gibi görünüyorsa da bu tarz etkilerle elde edilecek iktidarın uzun ömürlü olamayacağını düşünüyorum o yüzden CHP'nin yaptığını düşünsem de bunu afişe etmem ama yapmamış olmasını tercih ederim çünkü biraz önce Davutoğlu CHP'nin mağdur edebiyatı yaptığını iddia etti, hem onunla aynı söyleme sahip olmak istemediğim için hem CHP'nin, özellikle AKP gibi bu işin uzmanı olan uyanık bir yapıya karşı mağdur edebiyatı yapılamayacağını, elinde patlayacağını ayrıca bunun bir acizlik anlamına geleceğini mutlaka bildiğine emin olduğum ayrıca fıtratına da uygun bulmadığım için mağdur edebiyatını dillendirmeyi doğru bulmuyorum.

Yağmur komünisttir; çünkü herkese eşit yağar,
Rüzgar ise kapitalisttir, zayıf olanı yıkar.
Ernesto Che Guevara
Rosebud isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla