Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.03.15, 11:41   #9
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131222
Aldığı Teşekkür: 42614
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Fuat Avni: Davutoğlu Saray'a Rest Çekti

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Serkan Mesajı göster
Müsaadenizle;

Öncelikle merhabalar;

Mesajımı otobüste yazmıştım.
Biraz yazım hataları olmuş yöneticiler düzenlerse sevinirim.

Manileşme bizim eskiden beri kültürümüzde olan bir gelenek ne mutlu hala yaşatabiliyorsunuz.
Beni hemen trol ilan etme yolunda güzel ilerliyorsunuz.
Ne Ahmet'in ne Mehmet'in adamıyım.
Kendi kişisel görşüm bu yöndedir diye yazdım.

Ben Ahmet efendiyi eleştireceksem kendi bildiğim gördüğüm ve bana yanlış gelen yönleri ile eleştiririm.

Ne cemaat medyasını nede havuz medyasını dikkate almam.
Araştırırım ve kendi kararımı veririm.
Sizinle muhtemelen aynı görüşteyiz. Ancak hatanız şu bundan 2 yıl öncesine kadar eleştirdiğiniz insanların bugün borazanlarının sözüne bakıyorsunuz.
Bir düşünelim iki sene önce neden yoktu bu Fuat nerelerde idi
neden konuşmuyordu?
Ortada rant vardı ve para muslukları gayet sağlam akıyordu.
O zamanlarda SAYIN dedikleri insana bugün İnsana yaraşmayacak tabirler kullanıyorlar. Ne değişti değişen tek şey var o'da çıkarlar.

Selam Olsun

Ilk önce en önemlisine dayanmak istiyorum!.
Kimseyi Trol etme ihtiyacim yok burada, (Birkac üyeden haric) Onlarda ama neden oldugunu biliyor, saklamayada ihtiyac duymuyorum.

2012´de Türk sayfalarina katilma nedenim su Süper Virüsler icindi.
Flame ve Stuxnet Türkce olarak bile sadece cok az bilgi verilmis!. Flame (malware) - Vikipedi

Almanca olarak Bilgiler daha detayli: Flame (Schadprogramm)

Bu Virusa bakildiginda, Ankarada bulunan Elektron hizlandiricisini bile nasil etkileyebilecegini düsünmek bile istemiyorum.

Bu Iki Virüs icin buralara bilgilendirme amacli geldim, Alman Forumlarimi bile artik ara sira takip ediyorum.

Alıntı:
Biraz yazım hataları olmuş yöneticiler düzenlerse sevinirim.
Vallahi bunu söyleyemeden edemiyecegim, su Yazilim hatalari varya, Forum Yöneticileri benim yüzümden Illallah etti.

2012 Senesinde yetersiz Türkcemin yüzünden Coook sopa yedim burada.

Artik Savas Baltalarini kirdik ve Gömdük ama, anca yazdiklarimi az bucuk anlamaya basladilar.

Sanirsam yeniden Forumlara geldigin icin, daha tanisma sansimiz olmadigi icin yanlis anlasilmalar var.

Bu arada bunca araliktan sonra, yeni Hosgeldin konusu acmayi düsünmüyormusun?.

Söyle bir taraftan Karalara büründügünde Gözümden kacmamisti, böylecene daha iyi Tanisma Firsatida olur.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.