Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.03.15, 01:14   #6
Deniz
Müdavim

Deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 389
Ettiği Teşekkür: 14441
Aldığı Teşekkür: 15352
Rep Derecesi : Deniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği varDeniz parlak bir geleceği var
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kadın Öğretmenden Öğrencilere 'Size Tecavüz Mübah'

Eğitim sitemimiz 35 yıldır kalitesiz ve bir o kadarda vasat bir sistemden ibarettir 12 yıldır da eğitim ve öğretim sistemimiz
sürekli değişmekte milli eğitim öğretmen atamalarında..imam hatip mezunları olanlar 30-40 puanla atanması yapılıyor din dersi öğretmeni yapılıyor öğretmenin beyin yapısına bak beyinler değişmediği sürece kaç özgecan ölecek çocuklarımızın kimlere emanet ediyoruz bu zihniyete taşıyan öğretmenler okuldan atılmalıdır bu olayı kınıyorum bu gidişat afganistan'a doğru yol alıyor
Zorunlu din eğitimine hayır diyorum..

--Bu yıl haziran yapılacak olan seçimlerinde Türkiye bu zihniyetten kurtulmalı dır her yurttaş oyunu kullanmalıdır .

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Deniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz Deniz'in Mesajına Teşekkür Etti.