Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.03.15, 10:42   #1
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Oct 2011
Yaş: 33
Konular: 1474
Mesajlar: 7,535
Ettiği Teşekkür: 29741
Aldığı Teşekkür: 33100
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Ülkücülere Ne Oluyor? Berkin Elvan Eylemlerinde Ülkücü Saldırıları..Atatürk Üniversitesi’nden polislerce öldürülen Berkin Elvan’ı anmak isteyen öğrenciler Havuzbaşı’na yürüyerek basın açıklaması düzenlemek istedi.

Öğrencileri ablukaya alan ülkücü öğrenciler, polis ve özel güvenlik görevlileri hep birlikte öğrencilere saldırdı.

Çok sayıda öğrenci yerlerde sürüklenerek göz altına alındı.

‘Berkin Elvan ölümsüzdür’ pankartı açan öğrenciler, göz altına alınırken ‘İnsanlık onuru işkenceyi yenecek’, ‘Baskılar bizi yıldıramaz’, ‘Berkin Elvan ölümsüzdür’ sloganları attı. Gözaltına alınanlar Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Olaylar sırasında fotoğraf ve görüntü almak isteyen gazetemiz muhabiri ise özel güvenlik ve polis amiri tarafından tehdit edildi. (Erzurum/EVRENSEL)

----

Akdeniz Üniversitesi merkezi yemekhane önünde Berkin Elvan için boykot bildirilerini yırtıp, bildiri dağıtan öğrencilere saldıran faşistler yemekhaneden kovuldu

Akdeniz Üniversitesi merkezi yemekhane önünde Berkin Elvan için 11 Mart’ta boykot çağrısı yapan üniversitelilerin dağıttığı bildirileri yırtıp, üniversitelilere küfürler eden faşist grup üniversitelilerin tepkisi sonucu, bildiri dağıtan öğrencilere saldırdı. Üniversitelilerin saldırıyı püskürtmesinin ardından yemekhane içine giren faşist grup, üniversiteliler tarafından yemekhane içerisinde teşhir edildikten sonra kovuldu.Faşist grubun kaçmasının ardından çok sayıda çevik kuvvet ve özel güvenlik yemekhane önüne geldi. Öğrencilere tehditler savurup bir üniversiteliye küfürler eden polise, üniversitelilerin tepki göstermesinden sonra polis barikatı kuruldu. Polisin provokasyonuna karşı barikat önünde halaylar çekip, sloganlar atan üniversiteliler bildiri çalışmasına devam etti. Üniversiteliler 11 Mart’ta bütün üniversitelilere Berkin Elvan için boykot çağrısı yapıp polisin gitmesinin ardından çalışmalarını sonlandırdı. (Kollektifler)

---

Karabük Üniversitesinde protesto için bildiri yapan öğrencilere yapılan saldırı görüntüleri..

Forum Gerçek Flash Dosyası


---

Ankarada tekbirler ve satırlarla kovalamalar..

Forum Gerçek Flash Dosyası__________________Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti