Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.03.15, 00:30   #10
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39540
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Kadın Öğretmenden Öğrencilere 'Size Tecavüz Mübah'

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi MooN Mesajı göster
Bu radikal islamcıların hepsi böyle
prüyü geçene kadar kimsenin kıyafetine karışılmasın, isteyen istediğini giysin,
Özgürlük olsun falan derler
prüyü geçince kendi saçmalarını dayatırlar...

Gayet doğal karşılıyorum.
İsabetli bir yorum!

Siyasi islamcılar çocukluklarını yaşayamamış, küçükken insan yerine konmamış, sevgi ve şevkat görmemiş tipik canlılardır zaten...

İçleri ta küçüklüklerinden beri, çocukluklarını özgürce yaşayan, anne-babalarının sevgi ve şevkatini fazlasıyla hissetmiş çocuklara imrenmekle ve onları kıskanmakla geçmiştir.

Bu türbanlı tiplerinki bir intikamdır... Onlar çocukluklarını yaşayamadıkları gibi, yetişkinliğe de türbanlanarak adım atmışlardır... Hep başı açık olan kızları kıskanmış ama asla onlar gibi olmaya cesaret edememişlerdir...

İşte bu yüzden intikamlarını da küçücük kızları türbana zorlayarak almaktadırlar. Çünkü festattır bunlar; hasettir... Akıllarından geçen tek şey şudur: ''Ben çocukluğumu yaşayamadım; siz de yaşayamayın!''

Budur!..

İntikamdır!