Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.03.15, 21:24   #22
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161480
Aldığı Teşekkür: 177591
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: "Özgür Kadın" Heykeline Türbanlı Bir Grup Kadın "Ucube" Eylemi Düzen

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Kimsenin yazını alıp alıntı yapmadım.

Herkes bir şeyler yazmış o zaman herkese bir şekilde cevap hakkı doğuyor. Ama kimse birbirine cevap vermemiş. Herkes gibi değilim diyemi sileceksin benim iletimi ? Azınlığa böylemi davranılıyor.

İntikam olarak görmüyorum ben geçmişte yapılan bazı yanlışlar düzeltiliyor.

Ben açık birini gördüğüm zaman rahatsız olmuyorum ama sen türbanlı birini gördüğünde onu asasın, boğazlayasın geliyor hiçte yalan deme bu konularda biraz esnek olmalısın çok geriliyorsun abi bence..
Türbanlı var türbanlı var.

Uzayda mı yaşıyoruz? Kendimizi toplumdan soyutladık mı? Her türlü insan ile muhatap oluyoruz.

Artık beyin okumaya da başladın, tebrik ederim.

Senin başında türban yok ama onlardan da daha örtülüsün.

Şu kadın mıdır? erkek midir? nedir belli olmayan zavallının elindeki dövize bak hele.. Zavallı.. O kadar zavallı ki, hayvan kadar değerinin olmayacağını bilmeyen bir zavallı..

Bir adam müsvettesinin, 2. yetmedi, 3. yetmedi, 4. eşi bile olmaya hazır...

Işidden farkı yok. Işid de tüm tarihi heykelleri, büstleri kırıp döktüydü.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.