Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.03.15, 21:25   #23
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: "Özgür Kadın" Heykeline Türbanlı Bir Grup Kadın "Ucube" Eylemi Düzen

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi M_KemalinKızı Mesajı göster
Ben senin yerinde olsam hiç yazmazdım bile.. Zihniyet hepsinde aynı çünkü, eşlerini kızlarını okutmayan eve kapatan akıllar, hastaneye gittiklerinde kadın doktor istemeyi bilenler bunlar işte.. Bilmiyorum ağır bir hitap şekli mi oldu ama bu konu da benim en hassas noktalarımdan biri işte kusuruma bakmayın..
Sen beni ne kadar tanıyorsun ? Benim eşim evlendiğimizde üniversite öğrencisiydi evlendikten sonra kendi okulunu bırakmak istedi ben okuttum zorla ki ben sebeb olmuş gibi olmayım diye ben eşimi karnında bebeğiyle okula bıraktım akşamları gidip okulundan aldım. Durumum böyle iyide değildi tabiri yerindeyse ceketimi sattım okuttum haddini bil gevşek gevşek konuşup beni çileden çıkarma..

ReaL biraz sakinleşip geleceğim yoksa ağır konuşacağım. Bu yazıda silme lütfen görsün..
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla