Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.03.15, 01:59   #43
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: "Özgür Kadın" Heykeline Türbanlı Bir Grup Kadın "Ucube" Eylemi Düzen

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
@Slower; bak güzel kardeşim, yaptıkların ile söylediklerin örtüşmüyor. İyi bir insan olabilirsin, iyi insan bu şekilde abuk subuk konularda bizden aykırı düşünmez..

Atatürk'ü en az sizin kadar seviyorum diyorsun, diyorsun da diyorsun. Ama bu tür konular olunca, daha önce dediklerinle tam zıt yorumlar yapıyorsun.

Aç gözünü aç, aç. Kayıtsız, şartsız bir zümrenin peşine takılmışsın, sana yanlış olanları bile desteklemek, onaylamak zorunda kalıyorsun..

Kendince baş tacı ettiğin liderin 40 günde 40 yalan söylüyor, o konuları burada dillendirdiğimizde, eleştirdiğimizde bile, haklısınız diyemedin gitti. Bazı kişilere gebeliğin mi var? Eksikliğin mi var?

Özgür ol, özgür.!!!
[/SIZE][/FONT]
[/LEFT]
[/INDENT][/CENTER]
Abi benden özgürünü bulamazsın Yazdıklarınızı okuyup kafamda değerlendiriyorum benim yaşam standartlarıma uymuyor. Ben; benden sorumlu kişilerin türbanına karışmam ama mini etek yada vucud hatlarını belli edecek kıyafetler giydirip orada burada gezdirmem her şeyin bir adabı var. Ha giyene de saygım var bazı arkadaşların dediği gibi aşağılar gözle süzmem banane! Millet nasıl giyerse giysin. Toplum içinde mini eteklisi de olacak türbanlısı da önemli olan herkes eşit olmalı artık şu küçük hesaplarla uğraşmalım.. İyi geceler..

@Flaneur sen benden bundan sonra alıntı yapmayacaksın. İnsan enkazlarıyla neden muhatap oluyorsun. Ne söyleyeceksen ortaya konuş..

@Insanlikarayan sana laf anlatmak dünyanın en zor işi. Daha bana fotoğraf gösteriyorsun benim bu piyasada din hocasıyım diye dolanan ahmakların lafıyla geldiğimi yada onları desteklediği mi gördün mü ? Önce beni o kafanda koyduğun kefeden bir ayır ondan sonra gel..
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Slower'in Mesajına Teşekkür Etti.