Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.03.15, 10:16   #48
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32335
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: "Özgür Kadın" Heykeline Türbanlı Bir Grup Kadın "Ucube" Eylemi Düzen

Ahh kadınlara ben kızamıyorum. Ama acıyorum zavallı olarak görüyorum.

Çünkü..

Medeniyetsel evrim süreci hep ileri gitmeye programlanmışken bu kadınların "geri" ye gitmesi başlı başına bir cahilliktir, Şimdi diyecekler misafirler yada @Slower yada diğer arkadaşlar, kapanmak medeniyetlik dışımı diye.. tabiki değil, ama kalkıpta özgürlük sembolu bir anıta "sırf" açık diye "Ama biz türbanlı kadınlar özgürlüğü istemiyoruz bu kaldırılsın uff snne be slk" demek işte bu başlı başına bir bağnazlık bir körlük bir cahilliktir. Bugün bu "heykel" e karşı çıkan yarın başı açık yada mini etekli bir hemcinsine saldırabilir sözle taciz yada hakarette bulunabilir. Burda asıl sorun başka kadınların özgürlüğüdür. Bu arkadaşlarda genel olarak bu mesajı vermişler..

Biz zamanında türbanlı arkadaşlar içinde ünilere rahat girebilsin özgürce örtüsünü takabilsin diye eylem bildiri düzenlemiş insanlarız. O insanlar içinde başı açık kadınlarda vardı. Bu "türbanlılar" eminim bizleride dinsiz imansız olarak görürler önemli de değil zaten. Körlerin ve cahillerin atıflarına hiçbir zaman alınmam gocunmam diğer arkadaşlarıma da aynı şeyi tavsiye ederim.

Bizim hedefimiz, baskıyla başını zorla kapatan türbanlılar olmalı ve eminim onlardan bir tanesi bu eylemde bile yoktur. O parkta gözlemlediğim minik kızın başındaki örtüyü sıcak yüzünden annesine başını açmak için yalvarması, annesinin o kızını bunu istediği için çimdiklemesi hiç gözümün önünden gitmedi..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.