Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.03.15, 10:47   #2
Dilaver
Moderator

Dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 413
Ettiği Teşekkür: 18753
Aldığı Teşekkür: 20030
Rep Derecesi : Dilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: Little Lucy suikasti… | Yılmaz Özdil

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Basakca Mesajı göster
79 yaşındaki Erol Büyükburç’un vefatı üzerine açıklama yapan asrın lideri, “evinde ölü bulunduğuna dair haber aldık, yarınki konseri öncesinde böyle bir şeyin gerçekleşmiş olması düşündürücüdür, henüz güvenlik güçlerimizden bu işin neticesini almadık, nedir, ne değildir, adli tıp konusudur, adli tıp incelemelerini yapacaktır” dedi.

Not: Yazının devamını okumak için, aşağıdaki linki tıklayınız.

------- Sözcü -------

Ben yazının devamını yeni bir linke tıklayıp okumak istemiyorum, Protesto ediyorum kendimce.. Bundan sonra da sözcü nün linkine tıklamayacağım..

Kısasa kısas...

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
Dilaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti