Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.03.15, 02:56   #55
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46010
Aldığı Teşekkür: 39590
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: "Özgür Kadın" Heykeline Türbanlı Bir Grup Kadın "Ucube" Eylemi Düzen

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Alıntı:
Abi benden özgürünü bulamazsın
Yazdıklarınızı okuyup kafamda değerlendiriyorum benim yaşam standartlarıma uymuyor. Ben; benden sorumlu kişilerin türbanına karışmam ama mini etek yada vucud hatlarını belli edecek kıyafetler giydirip orada burada gezdirmem her şeyin bir adabı var. Ha giyene de saygım var bazı arkadaşların dediği gibi aşağılar gözle süzmem banane! Millet nasıl giyerse giysin. Toplum içinde mini eteklisi de olacak türbanlısı da önemli olan herkes eşit olmalı artık şu küçük hesaplarla uğraşmalım.. İyi geceler..

@Flaneur sen benden bundan sonra alıntı yapmayacaksın. İnsan enkazlarıyla neden muhatap oluyorsun. Ne söyleyeceksen ortaya konuş..

@Insanlikarayan sana laf anlatmak dünyanın en zor işi. Daha bana fotoğraf gösteriyorsun benim bu piyasada din hocasıyım diye dolanan ahmakların lafıyla geldiğimi yada onları desteklediği mi gördün mü ? Önce beni o kafanda koyduğun kefeden bir ayır ondan sonra gel..

Valla teşekkürledim...

Neden?

Sırrf bu satırlarından dolayı...

Alıntı:
Abi benden özgürünü bulamazsın
O zaman yengemizi de getir buraya.. Hem senin yazdıklarını görsün, hem de yeni dostlar edinsin...