Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.03.15, 12:11   #55
Flaneur
Üye

Flaneur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 3
Ettiği Teşekkür: 160
Aldığı Teşekkür: 602
Rep Derecesi : Flaneur Karimasını arttırmak için doğru yerdeFlaneur Karimasını arttırmak için doğru yerdeFlaneur Karimasını arttırmak için doğru yerdeFlaneur Karimasını arttırmak için doğru yerdeFlaneur Karimasını arttırmak için doğru yerdeFlaneur Karimasını arttırmak için doğru yerdeFlaneur Karimasını arttırmak için doğru yerdeFlaneur Karimasını arttırmak için doğru yerdeFlaneur Karimasını arttırmak için doğru yerdeFlaneur Karimasını arttırmak için doğru yerdeFlaneur Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Eglenceli
Standart Cevap: Sizce Bekaret Önemli midir? (Anket)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi PotansiyeL Mesajı göster
Zor soru olmuş abi dürüst olmak gerekirse ama cevap verebilirim. Benim için önceleri çok önemliydi bu durum takıntı haline gelmişti gibi birşey ama baktım karşıma kim cıkarsa cıksın hep böyle olucak herşey ters gidicek alıştım bu duruma kabülleniyorum tabi geçmişi yargılamak dogru olmaz.Bu sorunun cevabı aslında evet önemli olmalıdır Ama geçmişte illaki bu durumu yaşarsın. Bu devir de güzel iyi birini bulmak çok zor o yüzden önemli değil diyorum
Yani, bakire olmayanlar iyi insanlar değil? Zorunluluktan bakire olmayan insanlara talim ediyorsunuz?

Utandım doğrusu bu ifadeyi okurken bir hemcinsim adına; sanki birkaç yüz yıl geriye bakıyormuş gibi hissettim.
The opposite of love is not hate, it's indifference. The opposite of art is not ugliness, it's indifference. The opposite of faith is not heresy, it's indifference. And the opposite of life is not death, it's indifference.

Elie Wiesel
Flaneur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Flaneur'in Mesajına Teşekkür Etti.