Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.03.15, 16:11   #59
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: "Özgür Kadın" Heykeline Türbanlı Bir Grup Kadın "Ucube" Eylemi Düzen

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Flaneur Mesajı göster
Olur paşam, bundan sonra yazarken senden izin alırım.

Gelelim şu alındığın lafa. Sen bir insan enkazısın, çünkü küçücük dünyanda, iki kuruş kazanacaksın diye, Soma'da ölen madencileri, Gezi'de polis tarafından katledilen insanları, terör örgütlerine yüzlerce tır dolusu silah gönderilerek katledilen Suriye halkını, Uludere'de bombalanan kendi halkını, Libya'da, Nijerya'da, Irak'ta yine bu hükümetin, üstelik de THY uçakları ile gönderdiği silahlarla katledilen insanları, bu halkın çalınan milyarlarca Euro'sunu, gerekmediği halde inşa edilen HES'lerle (HES nedir bilmediğine eminim bu arada), AVM'lerle, köprülerle, havaalanları ve rezidanslarla katledilen doğasını görmezden geliyorsun. Daha sayabilirim, ama gerek yok.

Bütün bunların farkındasın, ama o küçücük dünyanda, iki kuruş daha fazla kazanacaksın diye, milyonlarca insanın kanına, canına, malına kasteden bir iktidarın yancısı olmayı kendine layık görüyorsun. Kendi boğazından, ailenin ve çocuklarının boğazından geçen her lokmanın haram olduğunu, ben değil inandığın dinin peygamberi Hz. Muhammed söylüyor sana; haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır diyor. Ve sen bütün bu haksızlıkları biliyorsun, sakın ama sakın bunlar iftira deme, çünkü bunların hepsi defalarca yazıldığı, anlatıldığı halde bunları küçük hesaplar olarak gördüğünü, cebindeki paraya baktığını kendin söylüyorsun.

İki kuruş için harama tenezzül eden, insanların katline göz yumacak kadar yozlaşmış biri, elbette insan enkazıdır.
Hoopp dedik. Üç gündür ne yazacağınımı düşündün, yürek mi yedin sen ? Bir yönetici ile görüş şu yazını biraz kıptır bakalım ondan sonra geliyorum ben. Hadi aslanım..
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Slower'in Mesajına Teşekkür Etti