Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.03.15, 17:06   #62
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: "Özgür Kadın" Heykeline Türbanlı Bir Grup Kadın "Ucube" Eylemi Düzen

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Sen kendin ifade etmedin mi Slower?

Bu iktidar döneminde şu kadar para kazandım, şu evi aldım, ikinciyi almaya çalışıyorum, arabam var vs. vs..

Aslan maslan yok. Konuyu bırakıp kişiselleştiren de sendin üstelik.

Flaneur isimli arkadaş yerinde saptamalarını belirtmiş.. Yalan söylediği var ise, alıntı yap, şunlar şunlar olmadı, uyduruyorsun de.. Herkes doğruyu öğrensin..

Ama, Flaneur'un tüm bahsettiklerini ben gözlerimle tv lerde defalar kere izledim.. Eksiği var, fazlası yok.

Defelar kere söyledim, dile getirdim. Yanlışın yanında duran, kendini kolay kolay savunamaz..

Bak o kişi benim ağzımı bozduracak o yüzden sana cevap vereyim. Ev, araba mevzusu sadece kendimden bir örnekti anlatılmak istenen benim bu iktidardan menfeaat sağlayıp birşeyler sahibi olmam değil. O çok akıllı arkadaşın söylenilen lafları yanlış değerlendiriyor. Adam gibi sohbet edene bir lafımız var mı ? Aristo'ya hiç sert çıktım mı ?

Yani sadece ben değil genel olarak insanlar iyi durumda refah seviyesi arttı, bütün iş verenler kapasitelerini artırdı. Ticaret yapmak isteten genç girişimcilere dünyanın desteği var. Yahu kalk şu bilgisayarın başından git bulunduğun yerin sanayisine bir esnaflarla konuş otur bir çaylarını iç.

Paşa varsa aslanda olur. ''Kişileştiren de sensin'' lafına kendinin bile inanmadığına eminim
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla