Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.03.15, 17:19   #63
Bursalı68
Tam Üye

Bursalı68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 8
Ettiği Teşekkür: 626
Aldığı Teşekkür: 1114
Rep Derecesi : Bursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyor
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: "Özgür Kadın" Heykeline Türbanlı Bir Grup Kadın "Ucube" Eylemi Düzen

Alıntı:
Yani sadece ben değil genel olarak insanlar iyi durumda refah seviyesi arttı, bütün iş verenler kapasitelerini artırdı. Ticaret yapmak isteten genç girişimcilere dünyanın desteği var. Yahu kalk şu bilgisayarın başından git bulunduğun yerin sanayisine bir esnaflarla konuş otur bir çaylarını iç.
Sevgili Slower...Ben yıllardır sanayinin içerisindeyim...Otomotiv, Makine sektörünün içerisindeyim...Cad/Cam, Kalıp-Aparat, Talaşlı İmalat, Sac-Plastik-Kauçuk...v.b. sektörler ile iç içeyim branşım gereği...Ancak durum hiç de anlattığın gibi değil...

Firmaların büyük çoğunluğu ( büyük firmaları, ana sanayiyi kasdetmiyorum) KREDİ lerle işini döndürüyor...Maaş ödemeleri için dahi kredi çekiliyor...

Sanayi derken özellikle İstanbul'daki sanayiyi kastediyorsan bilemem, ancak diğer bölgelerdeki yukarıda söylediğim sektörlerde durum şu an " DUVARA TOSLAMIŞ " pozisyonda...!
5 Üyemiz Bursalı68'in Mesajına Teşekkür Etti.