Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.03.15, 17:34   #64
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161502
Aldığı Teşekkür: 177605
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: "Özgür Kadın" Heykeline Türbanlı Bir Grup Kadın "Ucube" Eylemi Düzen

Slower, yanlışa doğru demek kadar zor bir durum yoktur.

Neresinden tutarsan tut elinde kalıyor. Senin hangi yazdığına yanıt vereyim ki?

Millet bankalara esir olmuş durumda, sen hala refah düzeyi arttı diyorsun. Bak senin her dediğini çürütürüm. Bir asgari ücretlinin (Ki eskiden çok az kişi asgari ücretle çalışıyor, sembolik idi) aldığı maaşın ne kadar olduğunu biliyorsundur, bilmiyorsan netten bak. Sonra otur hesapla. Günde kaç simit yerse aldığı maaşı parası yeter?

rte bir zamanlar; "Millete 2 simit, bir çayı çok görüyorsunuz" diye bas bas bağırıyordu . Bak bunlar hep doğru, beni yorumum değil.

O nedenle, böyle uçuk, kaçık, olmadık sözler sarfette. Konuyu da başka mecralara sürükleme, hoş dedim ya, neresinden tutarsan tut elinde kalıyor.
Benden sana küçük bir tavsiye; Yanlışa yanlış, doğruya doğru de, kurtul. Madem karakterin doğrudan yana, öyle de tavır göster. Kayıtsız, şartsız biad etme. !

* * *

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.