Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.03.15, 17:37   #65
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: "Özgür Kadın" Heykeline Türbanlı Bir Grup Kadın "Ucube" Eylemi Düzen

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Bursalı68 Mesajı göster
Sevgili Slower...Ben yıllardır sanayinin içerisindeyim...Otomotiv, Makine sektörünün içerisindeyim...Cad/Cam, Kalıp-Aparat, Talaşlı İmalat, Sac-Plastik-Kauçuk...v.b. sektörler ile iç içeyim branşım gereği...Ancak durum hiç de anlattığın gibi değil...

Firmaların büyük çoğunluğu ( büyük firmaları, ana sanayiyi kasdetmiyorum) KREDİ lerle işini döndürüyor...Maaş ödemeleri için dahi kredi çekiliyor...

Sanayi derken özellikle İstanbul'daki sanayiyi kastediyorsan bilemem, ancak diğer bölgelerdeki yukarıda söylediğim sektörlerde durum şu an " DUVARA TOSLAMIŞ " pozisyonda...!
Valla abi ben genç girişimciyim şu ana kadar ki gördükleri mi söylüyorum sen illa ki daha tecrübelisindir. Ben parti tutmam akpli falan değilim yaşayıp göreceğim sonra kendi kafamda değerlendireceğim.
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla