Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.03.15, 18:30   #68
Bursalı68
Tam Üye

Bursalı68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 8
Ettiği Teşekkür: 626
Aldığı Teşekkür: 1116
Rep Derecesi : Bursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyorBursalı68 gurur duyuluyor
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: "Özgür Kadın" Heykeline Türbanlı Bir Grup Kadın "Ucube" Eylemi Düzen

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Valla abi ben genç girişimciyim şu ana kadar ki gördükleri mi söylüyorum sen illa ki daha tecrübelisindir. Ben parti tutmam akpli falan değilim yaşayıp göreceğim sonra kendi kafamda değerlendireceğim.
Sevgili Slower...Birincisi ticarette " şans " faktörü vardır...Belki de senin şansın yaver gitmiştir, bunu tabii ki bilemem fakat bir ihtimaldir bu...Ancak şansının yaver gitmesi ülkenin genel ekonomik durumunun iyi olduğunu göstermez...Şu anki durum emin ol çok kötü...Bir ülkede sürekli vergi borcu " YAPILANDIRILIYORSA " o ülkede ticaret yapanlar vergi ödemesi konusunda sıkıntı içerisindedir demektir...Buradan dahi ekonomik durumu anlamak gayet kolay...Bu ekonomik sıkıntı da emin olun " NAYLON FATURA " kesimini canlı tutmaktadır...Bu da ülkenin kaybıdır ve bunun sorumlusu da iktidarlardır...

İkincisi siz " ben AKP li değilim " diyorsanız öylesinizdir...İlle de " AKP lisiniz " demem...Benim için kişinin beyanı esastır bu konuda...

Neyse konu farklı yere gitti...Gerekirse ekonomi ile ilgili bir başlıkta devam ederiz...
6 Üyemiz Bursalı68'in Mesajına Teşekkür Etti.