Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.03.15, 23:10   #69
CadII
Hotantu Kabilesinden

CadII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 229
Ettiği Teşekkür: 18504
Aldığı Teşekkür: 27288
Rep Derecesi : CadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzel
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: "Özgür Kadın" Heykeline Türbanlı Bir Grup Kadın "Ucube" Eylemi Düzen

Mağdurum... Ülkemde insani duygulardan çok hayvani duygular öne çıktığı için mağdurum. Bir kadın olarak, bırakın erkekleri kimi kadınların bile kadını meta olarak görmesinden mağdurum. Kadının memesinin, bacaklarının bir heykelde can bulmasından rahatsız olanlardan mağdurum. Fırsatını bulsalar, kadın heykelinin bile üzerine çıkmayı hayal edenlerin, namus timsali görünmeye çalışmalarından mağdurum. Asıl problemin kendileri olduğunu fark etmeyenlerin varlığından mağdurum. Beyinleriyle cinsel organları yer değiştirmiş olanlardan mağdurum. Çıkarları uğruna kadınların beynini yıkayanlardan, buna gönüllü olan kadınlardan...

Ve benim mağduriyetim, başörtüsü yüzünden okuyamadım diyenlerin mağduriyetinden çok daha ağır. Çünkü onların büyük kısmı zaten üniversite sınavını kazanamayanlardan oluşuyordu. Üstelik özel okulda okuma şansları da vardı. Zaten puanı olmayanların bir kısmı babalarının işadamlarından aldığı rüşvetle A.B.D. de okudular.

Benim mağduriyetimin telafisi yok....

H.
CadII isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz CadII'in Mesajına Teşekkür Etti.