Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.03.15, 00:11   #70
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46010
Aldığı Teşekkür: 39580
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: "Özgür Kadın" Heykeline Türbanlı Bir Grup Kadın "Ucube" Eylemi Düzen

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII Mesajı göster
Mağdurum... Ülkemde insani duygulardan çok hayvani duygular öne çıktığı için mağdurum. Bir kadın olarak, bırakın erkekleri kimi kadınların bile kadını meta olarak görmesinden mağdurum. Kadının memesinin, bacaklarının bir heykelde can bulmasından rahatsız olanlardan mağdurum. Fırsatını bulsalar, kadın heykelinin bile üzerine çıkmayı hayal edenlerin, namus timsali görünmeye çalışmalarından mağdurum. Asıl problemin kendileri olduğunu fark etmeyenlerin varlığından mağdurum. Beyinleriyle cinsel organları yer değiştirmiş olanlardan mağdurum. Çıkarları uğruna kadınların beynini yıkayanlardan, buna gönüllü olan kadınlardan...

Ve benim mağduriyetim, başörtüsü yüzünden okuyamadım diyenlerin mağduriyetinden çok daha ağır. Çünkü onların büyük kısmı zaten üniversite sınavını kazanamayanlardan oluşuyordu. Üstelik özel okulda okuma şansları da vardı. Zaten puanı olmayanların bir kısmı babalarının işadamlarından aldığı rüşvetle A.B.D. de okudular.

Benim mağduriyetimin telafisi yok....
Bunlar bu ülkeyi teslim alırlarsa, senin mağduriyetin senden sonra gelenlerin yanında solda sıfır kalacak...

Bu dincilerin mağduriyetleri bile sahte...

Kızları ''türban namustur'' diye gazlayıp, ''türban özgürlüğü'' diye sokaklara sürdüler ve en sonunda da iktidar oldular...

Neydi?

''Üniversitelerde türban özgürlüğü''

Neydi?

''Kamusal alanda türban özgürlüğü''

prüyü geçene kadar o kızları kullandılar.

Şimdi kızların okumaması ve çalışmaması için ellerinden geleni ardlarına koymuyorlar...

Ya o kızlar?

Hiç tepki gösteriyorlar mı, ''neden bizim okumamızı ve çalışmamızı istemiyorsunuz?'' diye dün kendilerini sokaklara sürenlere?

Hayır!

Bunların insani vasıflar yok. Hiç olmamış ki...

Koca koca ve ''deve hörgüçlü'' kafaları var ama içleri bomboş...