Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.03.15, 01:21   #14
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161511
Aldığı Teşekkür: 177610
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: 80 Orgazmda Dünya Turu | 80 Orgazmda Devr-i Alem

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Asena Mesajı göster
Kaç kere yazdım sildim
Ne kadar ilginç bir kitaptır
Ne yazıp da sildin yahu, bari söyleme de meraktan çatlatma..

Bu başlığı görüyorum, görüyorum, bir türlü bakmak nasip olmamıştı. Bunun haberini çok önceden duymuştum, demek onunla ilgiliymiş..

Avrupalı insanların bir bölümünde cinselliğin kiminle yaşanıp, yaşanıldığına bek bakmazlar. Dikkat edin, bir bölümü diyorum, genelleme asla olmaz, zira bizden çok daha tutucu olan Yabancı insanlar da gördüm. Neyse efendim, 34 yıl kadar önce Alanya'ya ya tatile gittiydim.

Kaldığım yer bomboştu, şaşırdım biraz.. Yazın tam da ortası. Meğer yeni turist kafilesi gelecekmiş, yerler ona göre ayarlanmış.

Benim gittiğim günün aynı akşamı iki otobüs Rus turist kafilesi geldi. Kimi, eşli çocuklu, kimi bekar kadınlar.

O bekar kadınların (görünüme göre 24-30 yaş aralığında) bir gün sonra her biri birer tane bulmuş iyi mi.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.