Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.03.15, 01:02   #77
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: "Özgür Kadın" Heykeline Türbanlı Bir Grup Kadın "Ucube" Eylemi Düzen

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII Mesajı göster
Slower gerçekten çok ciddiyim. Uğraşacak senden çok çok daha önemli işlerim var Bak hala yazıp sana mesai harcıyorum. Neden iliyor musun? Sırf insan olduğun için kafadan değerlisin de ondan

Neyse birazdan bir video ekleyeceğim foruma. İzle ve düşün
Tavırlara bak yahu hayret bir şey. Sana kim diyor uğraş diye ? yada seninle uğraşan kim ? Sen bana değer versen ne olur vermesen ne olur ? Ben sana sert bir şey dedim mi sen neden şekilleniyorsun onu anlamadım..

@Aristo farzet ki gönderdiğin fotoğraftaki haber doğru. Mahkeme kararı ile başta üniversite öğrencilerine yönelik olmak üzere bütün kamu ve bazı özel kurumlarda kadın çalışanlara getiren başörtüsü yasağı ile başta benim akrabalarım olmak üzere binlerce genç kızımız madur oldu mu olmadı mı ? Sadece buna cevap ver.

@Mediter ben seni ilk defa görüyorum sen benim çocukluğumu nereden biliyorsun
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla