Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.03.15, 01:16   #82
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131199
Aldığı Teşekkür: 42589
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: "Özgür Kadın" Heykeline Türbanlı Bir Grup Kadın "Ucube" Eylemi Düzen

Alıntı:
Slower gerçekten çok ciddiyim. Uğraşacak senden çok çok daha önemli işlerim var Bak hala yazıp sana mesai harcıyorum. Neden biliyor musun? Sırf insan olduğun için kafadan değerlisin de ondan

Neyse birazdan bir video ekleyeceğim foruma. İzle ve düşün
Hangi kafadan degerli oldugunu zannediyorsun CadII.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Tavırlara bak yahu hayret bir şey. Sana kim diyor uğraş diye ? yada seninle uğraşan kim ? Sen bana değer versen ne olur vermesen ne olur ? Ben sana sert bir şey dedim mi sen neden şekilleniyorsun onu anlamadım..

@Aristo farzet ki gönderdiğin fotoğraftaki haber doğru. Mahkeme kararı ile başta üniversite öğrencilerine yönelik olmak üzere bütün kamu ve bazı özel kurumlarda kadın çalışanlara getiren başörtüsü yasağı ile başta benim akrabalarım olmak üzere binlerce genç kızımız madur oldu mu olmadı mı ? Sadece buna cevap ver.

@Mediter ben seni ilk defa görüyorum sen benim çocukluğumu nereden biliyorsun

Garanti istegin üzerine (silinen) konuyu okumustur.

Gec kaldin, bazilari konuyu hatirlamis. dur olmadi

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.