Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.03.15, 15:53   #88
Flaneur
Üye

Flaneur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 3
Ettiği Teşekkür: 160
Aldığı Teşekkür: 602
Rep Derecesi : Flaneur Karimasını arttırmak için doğru yerdeFlaneur Karimasını arttırmak için doğru yerdeFlaneur Karimasını arttırmak için doğru yerdeFlaneur Karimasını arttırmak için doğru yerdeFlaneur Karimasını arttırmak için doğru yerdeFlaneur Karimasını arttırmak için doğru yerdeFlaneur Karimasını arttırmak için doğru yerdeFlaneur Karimasını arttırmak için doğru yerdeFlaneur Karimasını arttırmak için doğru yerdeFlaneur Karimasını arttırmak için doğru yerdeFlaneur Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Eglenceli
Standart Cevap: "Özgür Kadın" Heykeline Türbanlı Bir Grup Kadın "Ucube" Eylemi Düzen

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Hoopp dedik. Üç gündür ne yazacağınımı düşündün, yürek mi yedin sen ? Bir yönetici ile görüş şu yazını biraz kıptır bakalım ondan sonra geliyorum ben. Hadi aslanım..
Ne yazdığını okuduğum halde, uğraşacak senden daha önemli işlerim olduğu için, üç gün sonra yazdım. Yoksa bu forumdaki kısa geçmişimde yazdıklarımı okuyan herhangi bir üye, hiçbir sav içermeyen, sadece bayağı propagandadan ibaret yazılarına cevap vermek için üç gün düşüneceğimi veya cesaret toplamaya ihtiyaç duyacağımı düşünmez. Aramızdaki sosyo-kültürel uçurumdan dolayı, tam tersinin olması beklenir.

Kendi düşünceleri olmayan, fanatikçe, partizanca kişilerin peşine takılan, sadece onların suretine aşık olan vasatın dahi altında kalan insanlar da, onca ispatlı argümana karşı, ancak böyle şeyler söyler. Mesela özel mesajda da şunu yazmışsın bana:

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower
Lan kertenkele, Sen hayırdır ?
Bu özel mesajı gönderdiğini inkar edebilirsin, ama yöneticiler doğruluğunu rahatlıkla tespit edebilir. Forumda özel mesajların ifşası yasaksa bile, bu bir istisna teşkil eder çünkü aşağılamaya çalışıyorsun aklınca. Tabi yine ıskaladığın bir nokta var ki, o da kertenkele gibi zorda kaldığı zaman kendi bedeninden dahi fedakarlık yapabilecek bir canlıya benzetilmek, Çanakkale destanını yazanların torunları için bir iltifattır. Bunu, Suriye'deki iç savaşta çocukları ve bebekleri öldüren teröristlere tırlarla silah gönderenlerin yancılarının anlamasını beklemiyorum elbette.

Böylesi bir seviyesizliğe maruz kalmalarında, istemeden rol oynadığım için değerli forum üyelerinden özür dilerim; kitap okumamakla övünülen, iki kuruş paraya karakterlerin ve ahlaki değerlerin satıldığı böylesi bir dönemde yaşamamız benim suçum olmasa da.
The opposite of love is not hate, it's indifference. The opposite of art is not ugliness, it's indifference. The opposite of faith is not heresy, it's indifference. And the opposite of life is not death, it's indifference.

Elie Wiesel
Flaneur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Flaneur'in Mesajına Teşekkür Etti.